Wynajem agregatów prądotwórczych

Dostarczamy profesjonalne agregaty do pracy ciągłej jak i rezerwowej z całego zakresu mocy.

Usługi związane z agregatami prądotwórczymi oferowanie przez naszą firmę.

Naszym klientom, którzy korzystają z naszej oferty zapewniamy wiele usług związanych z agregatami i urządzeniami oferowanymi przez naszą firmę. Wśród tych usług zapewniamy naszym klientom wynajem agregatów oraz ich sprzedaż, serwis, szkolenia i doradztwo.

Wynajem agregatów prądotwórczych

Wynajmujemy do wykorzystania podczas imprez masowych, placów budowy, koncertów a także dla branży multimedialnej agregaty prądotwórcze, które posiadają aktualne przeglądy techniczne. Możliwość wynajmu agregatu wraz z obsługą.

Serwis agregatów na gwarancji i pogwarancyjny.

Zapewniamy obsługę serwisową zakupionych w naszej firmie urządzeń, przeprowadzamy przeglądy techniczne agregatów prądotwórczych, pomiary elektryczne, naprawy, diagnostykę wydajności agregatu. Serwis wykonywany jest przez wysokiej jakości specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w branży.

Dobór agregatu prądotwórczego

Nie każdy jest specjalistą w dziedzinie elektryki, nasi specjaliści dobiorą Państwu odpowiedni agregat prądotwórczy do zapotrzebowania tak aby urządzenie wydajnie pracowało.

Szkolenia w zakresie obsługi agregatu.

Naszym klientom zapewniamy szkolenia dotyczące obsługi technicznej i uruchamiania agregatów.

Zapewniamy także:

Uzgodnienia i rozmowy z zakładem energetycznym, dostawy realizowane własnym transportem, bezpłatne pierwsze uruchomienie agregatu, montaż wentylacji, układów wydechowych, instalacji kablowych, płyt fundamentowych, realizacja indywidualnych zamówień na życzenie klienta.

Wynajem agregatów prądotwórczych

Rafał Gołembiewski tel: +48 791 650 353 e.mail: wynajem@agregat.pl e.mail: serwis@agregat.pl Na życzenie klienta zapewniamy również obsługę do agregatów dostępną na miejscu najmu przez 24 godziny na dobę.

Nasze agregaty na planie filmowym