Agregaty prądotórcze

Generators S.C.

Wynajem agregatów

Generators S.C. specjalizuje się w kompleksowej dostawie i obsłudze systemów zasilania rezerwowego, awaryjnego jak również stałego. W skład takich usług wchodzą etapy począwszy od przygotowania projektu po realizację i odbiór.


Współpraca z najlepszymi światowymi producentami i dystrybutorami pozwoliła nam stworzyć szeroką ofertę zespołów i agregatów prądotwórczych. Nasi pracownicy biorą udział we wszelkiego rodzaje spotkaniach, prezentacjach, targach i szkoleniach. Stawiamy na wysoką jakość świadczonych usług i pełen profesjonalizm. Staramy się być wszędzie tam, gdzie istnieje zapotrzebowanie na nasze produkty i usługi. Na życzenie przeprowadzimy próby i prezentacje zespołów prądotwórczych w Twojej firmie. Na nasze produkty i usługi zapewniamy, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, szkolenia oraz szeroko rozumiane doradztwo techniczne. Chcemy być potrzebni, dlatego świadczymy swoje usługi na najwyższym poziomie a satysfakcja naszych Klientów i Partnerów jest dla nas dowodem najwyższego uznania. Zapraszamy wszystkich Państwa do przeanalizowania naszej oferty i zapewniamy, że do Waszej dyspozycji postawimy najlepszą naszą wiedzę, umiejętności, profesjonalizm i otwarcie naszego personelu na Państwa potrzeby.

Wynajem agregatów - oferta

Naszym klientom zapewniamy

Wynajem agregatów prądotwórczych

Generators S.C. zapewnia najwyższej jakości agregaty prądotwórcze do pracy ciągłej a także rezerwowej z całego zakresu mocy.

Sprzedaż agregatów prądotwórczych

Specjalizujemy się w kompleksowej dostawie i obsłudze systemów zasilania rezerwowego, awaryjnego jak również stałego.

POSIADAMY WIELOLETNIE DOŚWIADCZENIE W SPRZEDAŻY ORAZ WYNAJMIE AGREGATÓw